INDIVIDUÁLNY PROGRAM - Tvorba vlastnej reality

Otvárajú sa vám dvere k vašej premene a vy môžete s odvahou vykročiť

Keď túžite po celkovej premene a plnom zapracovaní vnútorného vedenia do svojho každodenného života, pripravila som pre vás program tvorby vlastnej reality, ktorý je časovo prispôsobené vašim potrebám.

O čo v programe ide?

Odovzdám vám všetko to, čo viem, na čo som prišla, čo zapracovávam do svojho života každý jeden deň a čo pomáha nielen mne ale už aj dosť veľkej časti ľudstva. Sme to totižto my, kto týmto celým hýbe. Sme to my, kto si tvorí svoju vlastnú realitu. Nebudem vás uzatvárať do nejakých celkov, prípadne vám nastavovať nejaké pravidlá, hranice alebo riešenia z mojej strany. Toto vôbec nie je cieľom tohto programu.

Výsledkom je pravý opak a to prebratie vlastnej zodpovednosti za váš život bez obmedzení pravidiel, ktoré sú nastavené niekým iným, kto netuší ako to máte v sebe vy, či sa potrebujete ešte pohnúť ďalej alebo ísť hlbšie prípadne chcete ísť inou cestou akú vám niekto ukazuje alebo podáva. Všetko to je o vašej slobodnej vôly a práve o tomto je tak ako celý tento program tak aj princíp toho ako pracujem s každým človekom. Slobodne a bez nastavovania akýchkoľvek pravidiel mnou smerom k vám.

Program sa skladá z:

  1. Úvodného transformačného rozhovoru za použitia metódy koučingu
  2. Konzultácií alebo lepšie povedané stretnutí v počte podľa vašej potreby, kde vysvetľujeme a zapracovávame vaše uvedomenia do vášho života tak, aby ste porozumeli tomu, ako sa tvorí vaša realita a aký podiel na tom má vaše nastavenie, váš pohľad na život na seba a na všetky okolnosti a emócie, ktoré prežívate každý deň.
  3. Transformačný rozhovor buď medzi konzultáciami alebo na záver tohto programu - po dohode

K čomu má viesť tento program?

K tomu aby ste svoj život vzali do svojich rúk, porozumeli tomu ako sa tvorí, uvedomili si, že nepotrebujete žiadne konkrétne kroky ani know how niekoho iného na to, aby ste mohli žiť v radosti a spokojne podľa seba. Je to komplexná premena človeka na ľudskú bytosť, ktorá v sebe znovuobjavuje svoje vnútorné vedenie cez intuíciu a postupne si uvedomuje viac a viac samú seba.

Cena sa pohybuje od 200 EUR podľa toho koľko stretnutí spoločne absolvujeme.

Budem sa tešiť na vaše nové objavovanie.

Na termínoch stretnutí sa predom dohodneme. Odporúčam najprv dohodnúť si úvodný rozhovor v ktorom sa o všetkom porozprávame a budeme sa vedieť odpichnúť ako ďalej celý proces nastaviť tak, aby vám vyhovoval.

Prečo transformačný rozhovor?

Premena v našom živote môže byť radikálna no aj postupná a po malých krokoch sa k nej môžeme dopracovať. Koučingový transformačný rozhovor je otvoreným láskyplným priestorom v ktorom sa môžete bezpečne otvoriť a prísť si na všetko čo je vo vašom živote pre vás dôležité. Pokladaním otázok mnou smerom k vám, otváram cestu k vašim odpovediam. Takto sa dostávate hlbšie sami k sebe a k riešeniam situácií vo vašom živote. Rovnako tak prichádzajú aj nové uvedomenia a pohľady ako na seba tak aj na svoju realitu v ktorej žijete.

Chcete si začať svoj život tvoriť podľa seba? Páči sa vám myšlienka vašej reality, ktorú máte vo svojich rukách?

Pomôžem vám a podporím vás, kým to budete ešte potrebovať. Pretože neskôr už ju potrebovať nebudete a vykročíte sami za seba do nového sveta.

Ste u mňa s láskou vítaní!


Upozornenie: Nemám spoločné nič so žiadnym duchovným smerom ani ezoterikou. To o čom rozprávam vám môže znieť duchovne, ale inak sa to slovami opísať nedá. Celý tento princíp nášho fungovania je založený na tom najprirodzenejšom čo máme - naše vnútro, intuícia, vnútorné vedenie, vedomie, vesmír, zdroj - nazvime to akokoľvek - toto sme skutočne my.:)

200,00 €